Motivasyon hakk─▒nda ­čĄśÔś║´ŞĆ

Selam freeathleteÔÇÖler! G├╝zel haftasonlar─▒ :cherry_blossom:

├ťzerine sohbet etmek istedi─čim konu, spor i├žin motivasyonunuzu nas─▒l korudu─čunuz; uzun aralardan sonra nas─▒l tekrar ba┼člay─▒p s├╝rd├╝rd├╝─č├╝n├╝z hakk─▒nda. ─░lham─▒n─▒z ilham─▒m─▒z olsun :relaxed:

2 Likes

Merhaba,
Benim herhangi bir motivasyonum yok maalesef. Hatta her antremana ayaklar─▒m─▒ s├╝r├╝yerek, istemeyerek gidiyorum. Nas─▒l devam ediyorsun peki dersen kendime ┼čunu soruyorum. ┼×imdi antremana gitmezsen e─čer yapacak daha iyi bir plan─▒n var m─▒? Genel de cevap ÔÇťyokÔÇŁ ┼čeklinde oluyor. ├ľyleyse d├╝zeni bozma ve git antreman─▒ bitir, aradan ├ž─▒ks─▒n diyorum =)

3 Likes

Benim motivasyonum yapmaktan zorlanmayaca─č─▒m ve erinmeyece─čim minimum hedefler yada tekrar say─▒lar─▒ koymak. Mesela mutlaka her g├╝n 8000 ad─▒m atmal─▒y─▒m, ve haftada mutlaka 3 Freeletics seans─▒ ger├žekle┼čtirmeliyim gibi. Bu ikisini ├žok nadir durumlar hari├ž seyahatlerde bile yap─▒yorum! (belki y─▒lda 1 yada 2 defa seker gibi)

Ama ┼ču s─▒ralar pratikte olan haftada 3 Freeletics 1 interval ko┼ču ve 1 joking, ├╝zerine g├╝nde 10-12 bin ad─▒m. Ama ├╝st paragrafta belirledi─čim minimumlar─▒ devaml─▒ olarak aksatmay─▒nca bir yerden sonra ikinci paragraftakiler oluveriyor :slight_smile:

2 Likes