Selam Athlete ! :)

Merhaba, ben Burak. Yaklaşık 9 aydır Freeletics kullanıyorum. Uzun zamandır ertelediğim spora başlama planımı Freeletics’le tanıştıktan sonra gerçekleştirdim. :slight_smile:

Burada Türkçe bir forum olmasına da çok memnun oldum.

Freeletics: Intensive workouts & individual training plans | FREELETICS

Görüşmek üzere!

7 Likes

Hayırlı uğurlu olsun :pray:t6::pray:t6:, kendl dilimizde de fikir alışverişi yapma şansı; belki de beraber antrenman yapma şansı olacak :pray:t6::pray:t6::pray:t6:. Bu arada ağırlıklı olarak Konya’dayim. Antrenman lokasyonu olarak

4 Likes

Selam arkadaşlar :slightly_smiling_face::raising_hand_man:Burak, Altunç, madem burada bize özel bu alan açıldı boş bırakmak olmaz elbette. @burakisalsohere ben eksik bıraktığın yeri tamamlıyorum, kendisi İstanbul’dan ama Tekirdağ bir diğer sık bulunduğu yer. Adet yerini bulsun diyerek kendimi tanıtayım, ben erkan, Türkiye topluluğuna yaygın sosyal medyaların her birinde @freeleticsistanbul yazıp aratarak erişebilirsiniz. Bilinen diğer topluluk adımız Freeathlete Türkiye. Lütfen hiç tereddüt etmeden Freeletics ya da ilgili konularda sormaktan, yazmaktan, bahsetmekten çekinmeyin. Kendinizi olabildiği kadar özgür hissedin #clapclap Ayrıca anlık iletişim için topluluk olarak telegram ve WhatsApp kullanıyoruz, telegram da aynı şekilde aratıp erişebilirsiniz, WhatsApp grup davet linki için freeleticsistanbul@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

5 Likes

Merhaba ben Başak :relaxed:

Freeleticsle yaklaşık beş yıl önce tanıştım, eskrim kondisyonumu artırmak için başlamıştım. Pandemiyle birlikte evde geçirdiğim zamanı sporla değerlendirmek istedim ve Freeletics bir parçam haline geldi. Lokasyonum çoğunlukla Ankara. Hali hazırda gıda mühendisiyim ama geçen sene itibariyle grafik tasarım öğrencisiyim. Hareketli günler dilerim herkese :cherry_blossom::metal:

4 Likes

Merhaba ben Aydın
30 yaşındayım memurum. İstanbul’da yaşıyorum.
1 senedir freeletics üyesiyim 2 aydır düzenli yapıyorum herkese başarılar

4 Likes

Merhaba! Adım Yağmur. Yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum uygulamayı. Hala uygulamayı kullandığım kadar aktif kullanamıyorum burayı, alışamadım. :sweat_smile: Salona gidemediğim bi dönemde evde ne yapabilirim diye uygulamaları incelerken buldum Freeletics’i. Erkan sayesinde de başka atletlerle tanışmış oldum.
Temelde antrenman alanım Florya Ormanı (İst.) ama şu sıralar kapalı olduğu için bodyweight/dumbbell kısmını evde yapıyorum.

2 Likes

Merhaba,
Ben Hanifi,
6 yıla yakın süredir kullanıyorum uygulamayı. Dönem dönem ara vermiş olsamda pandemi sebebiyle 2 sene önce tekrar başladım ve aralıksız devam ediyorum.
Türkiye topluluğu olarak çok güzel bir etkileşim içindeyiz. Düzenli buluşmalarımız ve hem spor hem sosyal etkinliklerimiz oluyor.
Katılmak isteyen herkesi bekleriz.

2 Likes